Nismo le menza s postano hrano

Naša šola je menza, ki kuha postana jedila, treba pa jo spremeniti v velikansko kuhinjo, v kateri bo vsak otrok kuhar.

Profesorica Aleksandra Kornhauser Frazer o našem šolstvu.

 

Na ŠCNM se tudi s Scidrom-om borimo proti temu, da bi bili le menza s postanim menujem. Vsak dan se rojevajo novi recepti, kuhajo sveže ideje in raziskujejo nove sestavine. Počasi difundiramo v novo kuhinjo, kjer se bomo še bolj zavzeto in z veseljem lotevali novih znanstvenih jedi.

Hvala vsem, ki so prispevali, da je prišlo do realizacije te ideje.

Vsabljeni vsi, ki jih raziskovalna “kuhinja” zanima na informativni dan na ŠCNM, kjer bo na voljo še več informacij, dijaki pa bomo z veseljem pokazali tudi praktično delo pri Scidromu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInFlattr the authorShare on Google+Print this pageShare on VKDigg thisShare on TumblrPin on PinterestShare on StumbleUponBuffer this pageShare on RedditEmail this to someoneShare on Yummly

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja